2η Ημερίδα "Η Δημόσια Υγεία στο Προσκήνιο": Νέος τόπος διεξαγωγής

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών "Δημόσια Υγεία" διοργανώνει Ημερίδα με Θέμα "Η Δημόσια Υγεία στο Προσκήνιο" τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου 2016 στο Συνεδριακό Κέντρο Πανεπιστημίου Πατρών.

Επισυνάπτονται το πρόγραμμα, η πρόσκληση και η αφίσα.

Προκήρυξη εισαγωγής Μεταπτυχιακών Φοιτητών ΠΜΣ "Δημόσια Υγεία" για το ακαδ.έτος 2016-2017

Επισυνάπτεται η Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για εισαγωγή Μεταπτυχιακών φοιτητών στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών "Δημόσια Υγεία" για το ακαδ. έτος 2016-2017 καθώς και η αίτηση συμμετοχής.

1ο Ενημερωτικό Δελτίο

Το Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών στην Δημόσια Υγεία εγκαινιάζει το 1ο Ενημερωτικό Δελτίο που έγινε με την επιμέλεια φοιτητών του μεταπτυχιακού. Σκοπός του ενημερωτικού δελτίου είναι η δημιουργία μιας πλατφόρμας επικοινωνίας, με τρέχοντα επιστημονικά θέματα, πρόσφατες δημοσιεύσεις, καθώς και άλλες εκδηλώσεις.

Μπορείτε να δείτε το ενημερωτικό δελτίο στην ενότητα Newsletter

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για το ΠΜΣ "Δημόσια Υγεία"

Επισυνάπτεται ανακοίνωση με την Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος για εισαγωγή μεταπτυχιακών φοιτητών στο Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών "Δημόσια Υγεία" για το ακαδ. έτος 2015-2016, καθώς και αίτηση συμμετοχής.

​Η αίτηση για την εισαγωγή μεταπτυχιακών φοιτητών στο ΠΜΣ "Δημόσια Υγεία" θα πρέπει να κατατεθεί και ηλεκτρονικά στη διεύθυνση:

από Παρασκευή 20 Νοεμβρίου 2015 έως και την Δευτέρα 11 Ιανουαρίου 2016.​​

Σελίδες